„Stova“ yra neatsiejama įmonių grupės „Modus grupė“ dalis. Šis pranašumas ir ilgametė patirtis leidžia teikti klientams geriausius kompleksinius pasiūlymus.

Sparčiai auganti ir nuolatinės pažangos siekianti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ savo veiklą vykdo keturiose pagrindinėse veiklos srityse: automobilių pardavimo ir jų techninės priežiūros, automobilių nuomos paslaugų, nekilnojamojo turto vystymo ir energetikos. Šiuo metu grupei priklauso 20 įmonių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

 

 

Neatsitiktinai „Modus grupės“ veiklos kryptis ir jos verslo pobūdį sieja mobilumas, inovatyvumas ir moderniausios technologijos. Visa tai suteikia šios grupės verslui išskirtinį pagreitį, o kokybę perteikiantys prekių ženklai padeda nuolat didinti ištikimiausių klientų skaičių.

 

Pasitelkdama savo stipriąsias ypatybes ir kaupdama patirtį visose keturiose veiklos srityse, „Modus grupė“ turi vieną bendrą tikslą – didinant įmonių veiklos efektyvumą, skatinant tarptautinį bendradarbiavimą ir kuriant naujas verslo vizijas, nuolat kelti grupės vertę bei pripažinimą.

 

Skirtingą veiklą vykdančių įmonių bendradarbiavimas padeda operatyviau reaguoti į vietinio ir tarptautinio verslo dinamiką, klientų poreikius, leidžia lanksčiau žvelgti į rinkos pokyčius bei veiksmingiau bendradarbiauti su verslo partneriais.

 

 

„Modus grupės“ atstovaujami prekių ženklai    www.modusgroup.lt

 

 

 
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.