uniPark jau 5 šalyse

 

2017 m. vasario mėnesį uniPark įsigijo estų parkavimo įmonę „Citypark Eesti OÜ“ ir tapo didžiausiu parkavimo operatoriumi Baltijos šalyse. uniPark taip pat veikia ir Baltarusijoje, o pirmoji aikštelė prie Varšuvos Šopeno oro uosto pradės veikti jau šį balandį. Daugiau informacijos apie įmonės plėtrą rasite čia.

 

 

Nauja paslauga! 

 

Išbandykite naują uniPark paslaugą BLIC. Tai - artimiausia stovėjimo vieta šalia Vilniaus oro uosto, automobilio plovimas ir greitosios patikros kuponai už vieną kainą. BLIC - vertinantiems greitį ir patogumą. Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

Pririšome nuolaidas!

 

Dėkojame, kad pas mus grįžtate, todėl Jūsų automobilio numeriui pririšome nuolaidas nuo naudojimosi kartų. Daugiau informacijos pamatysite čia

 

 

DĖMESIO. Už uniPark paslaugas galite atsiskaityti telefonu!

 

Už uniPark paslaugas jau galite atsiskaityti ir telefonu (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Nidoje). Atsisiųskite programėlę, skirtą Android ir iOS operacinėms sistemoms. Plačiau

Kaip ja naudotis pamatysite čia 

 

 

Naujos parkavimo aikštelės: prie Geležinkelio stoties, VCUP, PC „IKI“

 

uniPark aikštelėmis galite naudotis prie Vilniaus m. Geležinkelio stoties (viešbučio „Panorama“ teritorijoje), PC „IKI“ (Nemenčinės pl. 2), VCUP (šalia Balto tilto)

 

 

Nauja svetainė Jūsų patogumui

 

atnaujinome http://www.unipark.lt svetainę. Dabar Jūs vienoje vietoje galėsite matyti informaciją apie mūsų paslaugas bei užsakyti parkavimą Vilniaus, Kauno ir Rygos oro uostuose. 

 

 

Naudojimosi aikštelėmis tvarka

 

uniPark aikštelėse nebėra įvažiavimo bilietų ar Parkard kortelių. Į visas trumpalaikio ir ilgalaikio automobilių stovėjimo aikšteles galite įvažiuoti, kai vaizdo kamera nuskaitys Jūsų automobilio valstybinį numerį.

 
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.