AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELIŲ ĮRENGIMAS

 

 

Įmonė „Stova“ teikia kokybiškas automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo paslaugas. Aikštelės įrengiamos privačiuose sklypuose, šalia prekybos centrų, viešbučių, verslo centrų, gydymo įstaigų ar kitose vietose, kur yra didelis automobilių srautas.

 

Įmonės darbuotojai, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, įvertina ir pateikia ekonomiškai pagrįstus aikštelės įrengimo pasiūlymus. Galimi įvairūs bendradarbiavimo modeliai: sklypo pirkimas, mėnesinis žemės nuomos mokestis, dalinis aikštelės įrengimas ir kt.

 

Turime pakankamai patirties, kad taikytume pažangius automobilių statymo sistemų techninius sprendimus įvairioms automobilių aikštelių erdvėms – nuo gatvėse įrengtų stacionarių parkomatų, naudojančių saulės energiją, iki moderniausių aikštelių sprendimų, kai nuskaitomi automobilių valstybiniai numeriai, o jų duomenys valdomi jūsų kompiuteriuose.

 

Jūsų pageidavimu galime parengti aikštelės techninį projektą bei sutvarkyti jos infrastruktūrą (horizontalus ir vertikalus vietų žymėjimas, kelio ženklų bei reklamos derinimas, įrangos ir informacinių sistemų diegimas, įrangos komplektavimas ir prijungimas).

 

Šioje veiklos srityje esame sukaupę 13 metų darbo patirtį, todėl sugebame veiksmingai ir kokybiškai prižiūrėti savo objektus, nuolat gerinti ir modernizuoti jų veikimą. Įrengę aikštelę, galime pasiūlyti 24 val. per parą techninę priežiūrą ir klientų aptarnavimą darbo bei švenčių dienomis lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

 

Dirbame su patikimomis ir Europoje pirmaujančiomis automobilių statymo sprendimus siūlančiomis įmonėmis.

 

Aikštelių tipai:

 

On-street parking – automobilių stovėjimo vietos, įrengiamos miesto gatvėse ir aikštelėse be užkardų.

 

Off-street parking – automobilių stovėjimo aikštelės, įrengiamos aptvertoje teritorijoje (lauke arba daugiaaukščiuose pastatuose), su užkardais, ribojančiais automobilių eismą.

 

Inovatyvūs aikštelių įrengimų sprendimai – GREEN parking

Tai yra socialinės atsakomybės praktikos taikymas jūsų įmonės veikloje. Aikšteles galime įrengti kartu su saulės baterijomis. Tai veiksmingas būdas mažinti CO2, nes 1 kWh saulės energijos sutaupo net 885 g šių dujų. Automobiliai taip pat bus apsaugoti nuo saulės spindulių ir sezoninių kritulių. Siūlome galimybę jėgainės pagamintą elektrą naudoti elektromobiliams.

 

Įrengtos aikštelės:

Parkavimas prie Kauno oro uosto, su įmontuota saulės jėgaine

Daugiaaukštis parkingas Vilniaus tarptautiniame oro uoste

 

Dėl aikštelių įrengimo prašome rašykite info@unipark.lt