AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELIŲ VALDYMAS

 

 

Siūlome veiksmingus ir šiuolaikiškus transporto valdymo sprendimus su galimybe patiems kontroliuoti savo klientų srautus aikštelėse. Jūsų klientai gali paprastai naudotis bendra įvažiavimo į aikšteles sistema. Taip užtikrinama nuolatinė vieta jūsų tiksliniams klientams. Automobilių stovėjimo aikštelių valdymą siūlome prekybos ar verslo centrams, gydymo įstaigoms, viešbučiams ar privačioms teritorijoms. Administruojame ir kontroliuojame miestų rinkliavos veiklą.

 

 

Aikštelių valdymo paslaugą galime pasiūlyti kartu su aikštelių įrengimu ar parkavimo paslaugų pardavimu, kai su galimybe parkuotis jūsų aikštelėje supažindiname savo klientus. Toks bendradarbiavimo modelis yra patrauklus jums ir patogus vairuotojams, kai gali naudotis vientisa aikštelių sistema.

 

Mūsų įmonės darbuotojai visada geranoriškai jums padės išspręsti techninius nesklandumus, operatyviai pašalins gedimus, taip pat kompetentingai pakonsultuos įrangos bei aikštelių administravimo klausimais, išmokys jūsų personalą tinkamai naudotis sistemomis, suteiks galimybę ateityje patiems savarankiškai reguliuoti atvykstančių klientų srautus.

 

 Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo paslaugos :

 

 ·    Klientų aptarnavimas 24/7.

 

·    Techninis aptarnavimas 24/7.

 

·    Įrangos ir informacinių sistemų diegimas ir atnaujinimas.

 

·    Automatinių kasų inkasavimas ir piniginių srautų valdymas.

 

·    Nesklandumų, susijusių su veikla, analizė ir sprendimo pateikimas.

 

·    Statistinių duomenų valdymas ir pateikimas.

 

Įrengtos aikštelės:

Kalvarijų g. 24A, parkavimas Vilniaus centre

Parkavimas prie viešbučio „Panorama“, stoties rajone

Šiaulių miesto savivaldybės parkavimas

 

Dėl aikštelių valdymo rašykite info@unipark.lt

 

 
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.