AUTOMOBILIŲ STATYMO PASLAUGŲ TEIKIMAS

 

Teikiame pačias įvairiausias su automobilių stovėjimo aikštelėmis susijusias paslaugas – nuo aikštelių įrengimo iki automobilių statymo paslaugų teikimo. Mes ne tik įrengiame aikštelę, teikiame jos valdymo paslaugas, bet ir siūlome jomis naudotis savo klientams. Toks kompleksinių paslaugų sprendimas yra ekonomiškai naudingas jums bei patogus vairuotojams. Visoje Lietuvoje turime 21 automobilių stovėjimo aikštelę ir daugiau nei 5 600 vietų automobiliams.

 

 

Parkavimo paslaugas uniPark oro uostų aikštelėse galite užsisakyti svetainėje arba atvykti į kitus mūsų objektus iš karto. Už paslaugas galite atsisakyti išmaniose kasose grynaisiais arba banko kortele, o taip pat uniPark programėle. Galime pritaikyti ir kitas – Jums tinkamas atsiskaitymo alternatyvas.

 

Įrengtos aikštelės:

Nemenčinės pl. PC „IKI“

Vilniaus oro uosto parkingas

Parkavimas Klaipėdos g. 9, Vilniaus senamiestyje

 

Dėl aikštelių valdymo, prašome kreiptis info@unipark.lt

 

 
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.