Įvažiavimo į Neringą bilietai galioja tik pasirinktu laikotarpiu. Jei šį laikotarpį bilietai nėra panaudojami, juos perkelti į ateinančius metus galimybės nėra. Internetu pirkti bilietai galioja Alksnynės ir Nidos kontrolės postuose. Vietinės rinkliavos dydžius nustato Neringos savivaldybės taryba, sprendimas 2016 m. balandžio 21 d. Nr. T1-92,T1-236.

 

 

Kiekvienai transporto priemonei atitinkamu laikotarpiu yra taikomi skirtingi vietinės rinkliavos dydžiai:

 

 

Kaip veikia sistema:

  • Nusipirkus įvažiavimo bilietą internetu, visa užsakymo informacija yra perduodama į kontrolės postą. Atlikus mokėjimą internetu, užsakymo patvirtinimas bus išsiųstas el. paštu bei trumpąja SMS žinute.
  • Privažiavę kontrolės postą, sustokite prie STOP linijos, palaukite, kol kamera nuskaitys transporto priemonės numerį ir barjeras pakils automatiškai. Papildomai mokėti kasoje nereikia.
  • Kilus klausimams kreipkitės telefonu Nr. (24/7) +370 700 77877 arba el. paštu info@unipark.lt

 

 

 

Nusipirkti įvažiavimo bilietą

Pasitikrinti bilietų likutį

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.