NAUDOJIMOSI AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO AIKŠTELE TAISYKLĖS

 

1. Klientas įvažiavęs į automobilių aikštelę, sutinka su Taisyklėmis, jos Naudojimosi ir Mokėjimo tvarka.

 

2. Klientas privalo vadovautis kelių eismo taisyklėmis bei ženklinimu, nurodytu automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

3. Atsiskaitymas už paslaugą galimas: parkomate, mobiliaja aplikacija ir trumpąja sms žinute.

 

4. Mokėjimas už stovėjimą turi būti atliktas nedelsiant tik pastačius transporto priemonę, atsižvelgiant į numatomą jos stovėjimo trukmę aikštelėje. Atsiskaityti galima parkomate 10 ct, 20 ct, 50 ct, 1 Eur ir 2 Eur nominalo monetomis.

 

5. Atsiskaitant mobiliaja aplikacija ar trumpąją sms žinute mokėjimas turi būti atliekamas neatistraukus  nuo automobilio. Paslaugos nutraukimas turi būti aktyvuotas įlipus į automobilį prieš išvažiuojant iš aikštelės.

 

6. UAB “Stova” vykdo nuolatinę Taisyklių laikomosi kontrolę – tikrina parkavimo aikštelėje realiu laiku pastatytų automobilių registracijas Parkomate ir Mobiliojoje aplikacijoje. Įgalioti asmenys fiksuoja Taisyklių nesilaikančio automobilio savininko (valdytojo) padarytą pažeidimą ir pateikia pažeidimo fiksavimo aktą, kuriame pateikia pažeidimo padarymo mokėtinų mokesčių – baudos sumokėjimo rekvizitus.

 

7. Nesumokėjus paslaugos mokesčio iš karto arba pavėlavus prasitęsti mokamą transporto priemonės stovėjimo laiką, transporto priemonės savininkas (valdytojas)  yra laikomas pažeidusiu šias Taisykles ir įsipareigoja sumokėti UAB-vei „STOVA“ 10 (dešimties) EUR dydžio baudą ne vėliau kaip per 24 val. nuo Akto surašymo dienos pabaigos naudojantis elektronine bankininkyste arba bet kuriame banko skyriuje į Akte nurodytą banko sąskaitą.Aikštelė nėra saugoma, aikštelės Administracija neįsipareigoja saugoti asmenų transporto priemonių bei jose esančių daiktų, o taip pat neužtikrina jokių specialių (techninių, fizinių ir kt.) jų stebėjimo priemonių.

 

8. Jei šie mokesčiai nebus sumokėti laiku, jų išieškojimas bus tęsiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Mokesčio išieškojimas automobilio savininkui (valdytojui) bus apmokestintas 20 (dvidešimties) EUR dydžio suma, jeigu išieškojimo metu bus patirtos papildomos išlaidos, mokestis gali būti didinamas.

 

9. Klientui pažeidus Taisykles, aikštelės Administracija turi teisę reikalauti dėl pažedimo susidariusių nuostolių atlyginimo.

 

10. Už aikštelės mokesčio sumokėjimą atsakingas automobilio savininkas, išskyrus tuos atvejus, kai jis įrodo, kad transporto priemonę aikštelėje pastatė kitas asmuo.

 

11. Apmokėjus mokestį už ne savo automobilio stovėjimą, pinigai nėra grąžinami.

 

12. Įrangos gedimo atveju ar iškilus nesklandumams, prašome kreiptis nedelsiant informuoti tel.nr. +370 700 77877.

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.