NAUDOJIMOSI AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO ZONA TAISYKLĖS

 

1. Prieš naudojimąsi privačia automobilių parkavimo aikštele privalote perskaityti šias naudojimosi automobilių parkavimo aikštele taisykles (toliau – Taisyklės) ir jų laikytis.

 

2. Šios Taisyklės yra pateikiamos Jums susipažinti prieš įvažiavimą į skiriamaisiais kelio ženklais pažymėtą privačią automobilių parkavimo aikštelę. Sutinkate sumokėti šių Taisyklių 3 punkte numatyto dydžio mokestį už visą automobilio stovėjimo šioje mokamoje stovėjimo aikštelėje laiką ir laikytis Taisyklėse aprašytos atsiskaitymo už paslaugas ir automobilių parkavimo tvarkos bei, esant Taisyklėse aprašytiems pagrindams, sumokėti Taisyklių 6 punkte numatyto dydžio papildomus mokesčius - baudas, kurias UAB „STOVA“ turi teisę skirti Taisykles pažeidusiems asmenims.

 

3. Naudojimasis šia automobilių stovėjimo aikštele ir atsiskaitymas už automobilių parkavimo joje paslaugas yra galimas asmenims, mokantiems už stovėjimą aikštelėje trumpąją SMS žinute arba naudojantiems uniPark mobilią programėlę.  

 

4. UAB „STOVA“ vykdo nuolatinę Taisyklių laikymosi kontrolę – tikrina parkavimo aikštelėje realiu laiku pastatytų automobilių registracijas SMS žinute ir Mobilioje programėlėje. UAB „STOVA“ įgalioti asmenys fiksuoja Taisyklių nesilaikančio automobilio savininko (valdytojo) padarytą pažeidimą fotonuotraukose ir surašo pažeidimo fiksavimo aktą, kuriame pateikia dėl pažeidimo padarymo mokėtinų mokesčių – baudos sumokėjimo rekvizitus (toliau – Aktas). Aktas paliekamas automobilio savininkui (valdytojui) matomoje automobilio išorės vietoje.

 

5. Nesumokėjus paslaugos mokesčio iš karto arba pavėlavus prasitęsti mokamą transporto priemonės stovėjimo laiką, transporto priemonės savininkas (valdytojas)  yra laikomas pažeidusiu šias Taisykles ir įsipareigoja sumokėti UAB-vei „STOVA“ 10 (dešimties) EUR dydžio baudą ne vėliau kaip per 24 val. nuo Akto surašymo dienos pabaigos naudojantis elektronine bankininkyste, parkomate arba bet kuriame banko skyriuje į Akte nurodytą banko sąskaitą.

 

6. Už Akte numatytų mokesčių - baudos sumokėjimą yra atsakingas automobilio savininkas, išskyrus atvejus, kai jis įrodo, kad automobilį šioje parkavimo aikštelėje pastatė kitas asmuo.

 

7. Jei šie mokesčiai nebus sumokėti nurodyto termino, jų išieškojimas bus tęsiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Mokesčio išieškojimas automobilio savininkui (valdytojui) bus apmokestintas 20 (dvidešimties) EUR dydžio suma, jeigu išieškojimo metu bus patirtos papildomos išlaidos, mokestis gali būti didinamas.

 

8. Aikštelė nėra saugoma, aikštelės Administracija neįsipareigoja saugoti asmenų transporto priemonių bei jose esančių daiktų, o taip pat neužtikrina jokių specialių (techninių, fizinių ir kt.) jų stebėjimo priemonių. Aikštelės administratorius nėra materialiai atsakingas už Aikštelėje stovinčių transporto priemonių saugumą ar žalą, atsiradusią dėl nenugalimos jėgos, gamtos stichijų ar nelaimingo atsitikimo, taip pat už žalą, atsiradusią dėl kliento veiksmų.

 

9. Klientas atsako už aikštelės ir kito materialaus turto sugadinimą ir privalo pilnai atlyginti žalą.

 

10. Apmokėjus mokestį už ne savo automobilio stovėjimą, pinigai nėra grąžinami.

 

11. Įrangos gedimas neatleidžia nuo atsakomybės sumokėti automobilių stovėjimo aikštelės mokesčio.

 

12. Įrangos gedimo atveju, prašome nedelsiant informuoti tel. nr. +370 700 77877.

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.unipark.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.