Įvažiavimas į Nidą

Nusipirkite pravažiavimą į Nidą iš anksto! Įvažiavimo į Nidą (Neringą) bilietai galioja tik pasirinktu laikotarpiu. Jei šį laikotarpį bilietai nėra panaudojami, juos perkelti į ateinančius metus galimybės nėra.

Įvažiavimo bilietus į Neringą (Nidą) įsigykite per uniPark mobiliąją programėlę! Atsisiųskite iš Apple APP Store ar Google Play.

Nuo šiol apmokėti įvažiavimo į Neringą mokestį galite per uniPark programėlę! Norint įsigyti, spauskite SĄRAŠAS > NIDA > ĮVAŽIAVIMO Į NERINGĄ BILIETAS arba ieškokite T ikonos žemėlapyje, Neringoje.

Programėle ir internetu pirkti bilietai galioja Alksnynės ir Nidos kontrolės postuose. Vietinės rinkliavos dydžius nustato Neringos savivaldybės taryba, sprendimas 2016 m. balandžio 21 d. Nr. T1-92,T1-236.

Kiekvienai transporto priemonei atitinkamu laikotarpiu yra taikomi skirtingi vietinės rinkliavos dydžiai – kainos:

Įvažiavimas į Nidą - transporto priemonės tipas, kategorija, klasė, laikotarpiai ir kainos

Kaip veikia sistema:

  • Nusipirkus įvažiavimo bilietą internetu, visa užsakymo informacija yra perduodama į kontrolės postą. Atlikus mokėjimą internetu, užsakymo patvirtinimas bus išsiųstas el. paštu bei trumpąja SMS žinute.
  • Privažiavę kontrolės postą, sustokite prie STOP linijos, palaukite, kol kamera nuskaitys transporto priemonės numerį ir barjeras pakils automatiškai. Papildomai mokėti kasoje nereikia.
  • Kilus klausimams kreipkitės telefonu Nr. (24/7) +370 700 77877 arba el. paštu info@unipark.lt