DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

AIKŠTELĖS

Aikštelės su užtvaru – privažiavus prie užtvaro sustoti ties STOP linija, kol kameros nuskaitys automobilio valstybinius numerius ir atsidarys užtvaras. Baigus parkavimą, sumokėti už parkavimą kasoje arba programėlėje ir tada išvažiuoti iš aikštelės.

Atviros aikštelės ir miestų zonos – įvažiavus į atvirą aikštelę parkavimas turi būti pradėtas programėle, SMS žinute arba parkomate (jei toks yra). Baigus parkavimą, įsitinkite, kad parkavimą sustabdėte ir apmokėjote prieš tai nurodytais būdais.

Aikštelėse su užtvaru – aikštelės, kurios yra reguliuojamos kamerų ir užtvarų.

Atviros aikštelės neturi jokių užtvarų ir į jas galima įvažiuoti įprastai.

Pasirašykite el. sutartį abonementinių sutarčių lange, aikštelių sąraše rasite visas aikšteles, kuriose galite pasirašyti

PROGRAMĖLĖS VEIKIMAS IR INSTRUKCIJA

Atsiradus klaidai nestabdykite užsakytos paslaugos ir susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Meniu -> Mokėjimo būdo pasirinkimas

Meniu -> Mašinėlės ikona

Norint pradėti plovimo paslaugą, reikia slinkti plovimo svirtį programėlėje. Sekančiame žingsnyje pasirinkite plovimo vietą ir galėsite pradėti plovimą. Norint plovimą baigti anksčiau nei buvo užskaitytas naujo žetono įmetimas, sustabdykite plovimą spausdami “Apmokėti”.

Slinkdami violetinę svirtį rezervuosite įkrovimo prieigą. Rezervacija Jums bus saugoma 15 min. Per nurodytą laiką pajunkite automobilį prie bet kurios laisvos įkrovimo prieigos. Programėlėje patvirtinkite pasirinktą jungtį. Atkreipiame dėmesį, kad apmokėjus, laido atidavimas gali užtrukti iki 30 sekundžių, todėl prašome netraukti laido su jėga.

Norėdami pradėti parkavimą atvirose aikštelėse ir miesto zonose:

Jei naudojate GPS, žemėlapyje bus automatiškai parinkta arčiausiai Jūsų esanti aikštelė, o sąraše, kurį rasite paspaudę mygtuką „sąrašas“, jos taip pat bus išfiltruotas pagal artumą iki jūsų esamos vietos. Išsirinkę aikštelę, pradėkite parkavimą slinkdami svirtį „P“. Norėdami sustabdyti, slinkite svirti „APMOKĖTI“. Turėkite omeny, kad programėlė neparenka jūsų buvimo vietos, šią funkciją atlieka jūsų įrenginys.

Jei nenaudojate GPS, pasirinkite norimą aikštelę žemėlapyje arba aikštelių sąraše, kurį rasite paspaudę mygtuką „sąrašas“. Išsirinkę aikštelę, pradėkite parkavimą slinkdami svirtį „P“. Norėdami sustabdyti, slinkite svirti „APMOKĖTI“.

Aikštelėse su užtvaru, parkavimas programėlėje prasidės automatiškai įvažiavus į aikštelę, todėl pradėti parkavimo Jums nereikės. Norint išvažiuoti iš aikštelės, prieš išvažiuodami apmokėkite už parkavimą programėlėje. Apmokėję, turėsite 15 papildomų minučių išvažiavimui.

Atsiskaitant uniPark mobiliąja programėle yra taikomas 0.20 EUR (dvidešimties euro centų) mokestis Vilniaus miesto zonose ir 0.15 EUR (penkiolikos euro centų) kitose zonose programėlės paslaugos mokestis, uniPark mobiliojoje programėlėje mokestis yra priskaičiuojamas tik pradėjus parkavimą. Šis mokestis taikomas kiekvieną kartą atliekant parkavimo užsakymą ir yra nekintantis, nepriklausomai nuo sumokėtos sumos už pačią parkavimo paslaugą.

Galimi keli sprendimo būdai:

  • Įsitikinkite ar pasirinkote tinkamą automobilio valstybinį numerį už kurį norite atlikti mokėjimą.
  • Įveskite banko/kredito kortelės duomenis iš naujo –  Meniu -> Mokėjimo būdo pasirinkimas.
  • Banko/kredito kortelėje nėra įjungtas saugus apsipirkimas internetu. Susisiekite su savo banku.
  • Pasipildykite savo banko/kredito kortelės sąskaitą, jei joje nepakanka lėšų.
  • Mobiliojo ryšio operatoriaus sutrikimai – pasirinkite kitą atsiskaitymo būdą t. y. banko kortele arba susisiekite su savo mob. ryšio operatorium.

Patikrinkite ar įjungti mobilieji ryšio duomenis, o WIFI išjungtas.

Atvejais, kai įrenginyje yra dvi SIM kortelės, parkavimo suma bus nuskaičiuota nuo tos SIM kortelės, kurioje yra įjungti mobilaus ryšio duomenys.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt.

SUTARČIŲ SUDARYMAS

Sutartį galite pasirašyti sutarčių savitarnoje, tačiau iš pradžių turite sukurti paskyrą kaip vartotojas arba agentūra. Apie skirtingus sutarčių tipus ir jų privalumus galite rasti Pasirašykite el. sutartį lange.

Jų privalumus rasite Pasirašykite el. sutartį lange

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru info@unipark.lt ir mes jums pranešime, kai atsiras laisvų vietų arba pasiūlysime šalia esančia aikšteles

REZERVACIJOS

Taip, šiuos duomenis galite pakeisti likus dviem darbo dienoms iki parkavimo pradžios susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt

Taip, tai galite padaryti kreipiantis į mus iš anksto el. paštu (info@unipark.lt) su prašymu atšaukti parkavimo rezervaciją. Prašyme nurodykite automobilio numerius, atvykimo datą, mokėtojo vardą pavardę ir sąskaitos numerį.  Taip pat įmoką galime perkelti kitai rezervacijai. Daugiau – REZERVACIJOS TAISYKLĖS

Taip, rezervuojant iš anksto kaina gali būti panaši arba mažesnė, nei nurodyta aikštelių aprašyme, nes yra taikomos įvairios nuolaidos, lojalumo programa ir kiti specialūs pasiūlymai. Norite gauti nuolaidą? Užsiregistruokite mūsų savitarnoje bei sutikite, kad jūsų duomenys būtų naudojami mūsų rinkodariniams tikslams arba parašykite mums laišką el. paštu info@unipark.lt

Ignoruokite informaciją, kuri yra nurodoma aplikacijoje. Išvykstant iš aikštelės užtvaras pasikels ir papildomai mokėti nereikės.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Jei teisingai įvedėte savo el. pašto adresą, tuomet patikrinkite reklaminių arba nepageidaujamų laiškų skiltį savo pašto dėžutėje. Jei parkavimą užsakėte partnerių puslapyje (pavyzdžiui: „Ryanair“) tuomet patvirtinimo laiškas Jus turi pasiekti per 24 valandas nuo apmokėjimo.

Mūsų e-parduotuvėje https://shop.unipark.lt/ pasirinkite atvykimo į bei išvykimo iš aikštelės datą ir laiką, norimą oro uostą arba miesto aikštelę ir sekite apmokėjimo vedlį.

Dominikonų g. 4 parkavimo aikštelę galima patekti tik važiuojant nuo Latako gatvės, toliau važiuojant Didžiąja ir Vokiečių gatvėmis.

Mes visuomet suteikiame 1 val. nemokamo laiko (išskyrus VNO-P4 aikštelę), kurį galite panaudoti anksčiau atvykstant arba vėliau išvykstant iš aikštelės. Viršijant nemokamą laiką, už papildomą laiką galite atsiskaityti artimiausioje automatinėje kasoje. Nemokamas laikas galioja tik rezervuojant parkavimą https://shop.unipark.lt/

BLOGAI NUSKAITYTI NUMERIAI

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt

Įsitikinkite, kad Jūsų automobilio valstybinis numeris yra švarus (dažniausiai atsitinka dėl blogų oro sąlygų), nėra įlenktas ir teisingai pritvirtintas. Jei manote, kad Jūsų automobilio numeriai yra tvarkingi, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt

  • Įvažiuojant į aikštelę sustokite priešais STOP liniją, nes pravažiavus STOP liniją kameros gali nuskaityti tik Jūsų numerio fragmentą.
  • Automobilio valstybinį numerį gali nuskaityti neteisingai dėl Jūsų numerio padėties. Jei dėl numerio padėties automobilio valstybiniai numeriai nenuskaitomi, pasistenkite privažiuoti taip, jog kameros galėtų juos perskaityti.
  • Esant sniegingam laikotarpiui, įsitikinkite, kad jūsų automobilio numeriai yra gerai nuvalyti nuo sniego bei purvo.

Jei šie patarimai nepadėjo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Į aikštelę su užtvaru galite įvažiuoti, jeigu nuskaito Jūsų automobilio valstybinio numerio fragmentą. Norėdami susimokėti ir išvažiuoti iš aikštelės, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru +370 700 77877 arba info@unipark.lt

SAVITARNOS PORTALAS

Sąskaitas išsirašyti galite patys, paspaudę šią nuorodą – IŠSIRAŠYTI SĄSKAITĄ.

Prisijungę prie savitarnos puslapio bei paspaudę „MENIU –> SĄSKAITOS“ galėsite matyti visas savo turimas sąskaitas PDF formatu.

BAUDOS

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru info@unipark.lt nurodę savo automobilio valstybinį numerį ir baudos pranešimo numerį, trumpai nupasakojant kodėl manote, kad baudos pranešimas buvo išrašytas nepagrįstai.

Baudų pranešimai išrašomi nesumokėjus už parkavimą, pastačius automobilį netaisyklingai ar neleistinoje vietoje.

Spauskite ant šios nuorodos – APMOKĖKITE BAUDĄ. Apmokėti galėsite nurodę savo automobilio valstybinį numerį ir baudos pranešimo numerį.

Sekite informaciją  taisyklėse ir nuorodos ženklus. Vienose aikštelėse nemokamą skirtą laiką gausite iškart vos atvykę, kitose reikia įvesti savo valstybinius automobilio numerius specialiame terminalo ekrane, dar kitose reikia pradėti parkavimą parkomate arba aplikacijoje.

Sužinoti, ar yra skiriamas nemokamas laikas galite iš pateiktos informacijos aikštelių taisyklėse, ženkluose ar uniPark.lt svetainėje aprašyme prie aikštelės.

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru info@unipark.lt nurodę savo automobilio valstybinį numerį ir baudos pranešimo numerį, trumpai nupasakojant kodėl manote, kad baudos pranešimas buvo išrašytas nepagrįstai.

Load More

Nerandate atsakymo į savo klausimą?

Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą!