Pradėkite kelionę be rūpesčių – pasinaudokite jums skirtu slaptu nuolaidos kodu parkavimui UNIPARK aikštelėse Lietuvos oro uostuose!

Ar jūsų laukia verslo kelionė ar atostogos? Pasinaudokite UNIPARK nuolaida rezervuojant parkavimą oro uostuose internetu. Nuolaidos kodas UNIPARKLT15 suteikia net 15% nuolaidą ilgalaikiam parkavimui Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Panaudokite nuolaidos kodą labai paprastai – užeikite į unipark.shop ir pasirinkite Lietuvos oro uostą (Vilniaus, Kauno ar Palangos), kuriame norite rezervuoti parkavimo vietą.

unipark.shop nuolaidos kodas

Pasirinkite parkavimo rezervacijos datą ir laiką bei įveskite UNIPARKLT15 nuolaidos kodą skirtame laukelyje. Kitame puslapyje matysite parkavimo aikštelių sąrašą su pritaikyta nuolaida.

unipark.shop nuolaidos kodas

Dalyvaujantiems unipark.shop lojalumo programoje taikoma papildoma iki 16% nuolaida. Skaitykite plačiau straipsnyje apie lojalumo programą.

Norite susipažinti su informacija apie parkavimą Lietuvos oro uostuose? Plačiau apie skirtingas UNIPARK parkavimo aikšteles, stovėjimo vietų skaičių, elektromobilių įkrovimo stoteles ir kainas skaitykite straipsniuose apie parkavimą Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Dėkojame, kad vairą sukate į UNIPARK!