UP128 - Vilniaus oro uostas EKO - Dariaus ir Girėno g. 41A

Ilgalaikis parkavimas

EKO parkavimo aikštelė, kurią rasite Dariaus ir Girėno g. 41A, Vilniuje. Atvira, ilgalaikio stovėjimo lauko aikštelė, turinti 100 parkavimo vietų. Vilniaus oro uostą (VNO) pasieksite pėsčiomis per 12 min. (aikštelė įrengta 950 m. atstumu nuo oro uosto) arba nuvažiavę vieną stotelę su 3G autobusu nuo Dariaus ir Girėno stotelės link oro uosto. Pigiausia „uniPark“ aikštelė. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą.
Už parkavimą šioje aikštelėje galite sumokėti mobiliąja „uniPark“ programėle, pagal faktinio stovėjimo sutartį su „uniPark“ ar pasirūpinti rezervacija iš anksto internetu per uniPark.shop. Užsakant internetu per uniPark.shop taikomos didelės nuolaidos, parkavimo kainas galite pasitikrinti rezervacijos puslapyje. Su lojalumo programa papildomai taikoma iki 16% nuolaida registruotiems vartotojams!
Skaitykite daugiau apie parkavimą Vilniaus oro uoste (VNO).

Kainos

1 val.1.00 Eur
1 para6.00 Eur
kaina skaičiuojama valandos tikslumu

Galimi atsiskaitymo būdai

Įvažiavus į aikštelę, stovėjimo duomenys programėlėje atsiras automatiškai. Prieš išvažiuojant – apmokėkite. Daugiau informacijos