Vilniaus oro uostas P1

Ilgalaikis parkavimas, mėnesinis abonementas

P1 parkavimo aikštelė, kurią rasite A. Gustaičio g. 1, Vilniuje. Erdvi, populiariausia daugiaaukštė aikštelė ilgalaikiam stovėjimui, turinti daugiau nei 500 parkavimo vietų, yra 70 m. atstumu nuo Vilniaus oro uosto (VNO). Maksimalus automobilio aukštis 1.90 m. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą. Jūsų patogumui yra įrengtas liftas, o prie jo rasite ir bagažui skirtus vežimėlius. Rezervacija negarantuoja vietos po stogu.
Už parkavimą šioje aikštelėje galite sumokėti gyvai kasoje grynaisiais pinigais ir banko kortele, mobiliąja „uniPark“ programėle, pagal faktinio stovėjimo sutartį su „uniPark“ ar pasirūpinti rezervacija iš anksto internetu per uniPark.shop. Užsakant internetu taikomos didelės nuolaidos, parkavimo kainas galite pasitikrinti rezervacijos puslapyje. Su lojalumo programa papildomai taikoma iki 16% nuolaida registruotiems vartotojams!
Jei norite sudaryti abonementinę sutartį būtent šioje aikštelėje, užsisakykite abonementą vos nuo 105.00 Eur/mėn.
Skaitykite daugiau apie parkavimą Vilniaus oro uoste (VNO).

Kainos

1 val.3.50 Eur
1 para14.00 Eur
mėnesinis abonementasnuo 105.00 Eur
el. įkrovimasĮkrovimo kainos nurodytos uniPark APP
kaina skaičiuojama valandos tikslumu

Galimi atsiskaitymo būdai

Kasoje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Įvažiavus į aikštelę, stovėjimo duomenys programėlėje atsiras automatiškai. Prieš išvažiuojant – apmokėkite. Daugiau informacijos
Jei esate sudarę sutartį su uniPark, parkavimo mokestis bus įtrauktas į sąskaitą.

Neturite sutarties? Pasirašykite el. sutartį su uniPark vos kelių mygtukų paspaudimu!