Vilniaus oro uostas P7

Ilgalaikis parkavimas

P7 parkavimo aikštelė, kurią rasite Rodūnios kel. 6, Vilnius. Nauja, atvira ilgalaikio stovėjimo lauko aikštelė, turinti 100 parkavimo vietų, yra 50 m. atstumu nuo Vilniaus oro uosto (VNO). Prie pat Vilniaus oro uosto terminalo. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą. Į aikštelę įvažiuokite pasukdami į dešinę prieš KISS&FLY zoną.
Už parkavimą šioje aikštelėje galite sumokėti mobiliąja „uniPark“ programėle, pagal faktinio stovėjimo sutartį su „uniPark“ ar pasirūpinti rezervacija iš anksto internetu per uniPark.shop. Užsakant internetu taikomos didelės nuolaidos, parkavimo kainas galite pasitikrinti rezervacijos puslapyje. Su lojalumo programa papildomai taikoma iki 16% nuolaida registruotiems vartotojams! Šioje aikštelėje kasos nėra, tačiau už parkavimą atsiskaityti galite artimiausioje uniPark kasoje (P8 aikštelėje) grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Skaitykite daugiau apie parkavimą Vilniaus oro uoste (VNO).

Kainos

1 val.3.50 Eur
1 para14.00 Eur
kaina skaičiuojama valandos tikslumu

Galimi atsiskaitymo būdai

P8 aikštelėje esančioje kasoje (grynieji ir banko kortele).
Įvažiavus į aikštelę, stovėjimo duomenys programėlėje atsiras automatiškai. Prieš išvažiuojant – apmokėkite. Daugiau informacijos čia
Jei esate sudarę sutartį su uniPark, parkavimo mokestis bus įtrauktas į sąskaitą.

Neturite sutarties? Pasirašykite el. sutartį su uniPark vos kelių mygtukų paspaudimu!