0 +
Parkavimo aikštelių
0 +
Įkrovimo stotelių
0 +
Aktyvių naudotojų

Atsiskaitykite už parkavimą miestų zonose

Vienintelė programėlė, su kuria galite išmaniai atsiskaityti už parkavimą miestų zonose visoje Lietuvoje. Norėdami apmokėti už stovėjimą miesto zonose dar patogiau, suteikite leidimą naudoti jūsų įrenginio lokaciją UNIPARK programėlei, kuri jums padės pasirinkti zoną, kurioje tuo metu esate.

Greitai ir patogiai sumokėkite už parkavimą šių miestų zonose:

 • Vilniuje: mėlynoji, raudonoji, geltonoji, žalioji
 • Kaune: žalioji, geltonoji, raudonoji, mėlynoji, mėlynoji S, oranžinė, paplūdimio
 • Šiauliuose: raudonoji, geltonoji, žalioji
 • Klaipėdoje: Karklės, geltona centras, geltona centras+, geltona pajūrys, mėlynoji, raudonoji Smiltynės, raudonoji ir žalioji
 • Panevėžyje: žalioji, raudonoji
 • Trakuose: mėlynoji, raudonoji
 • Nidoje: geltonoji, raudonoji, žalioji, autobusams
 • Palangoje: geltonoji, raudonoji, raudonoji +, žalioji
 • Šventojoje: žalioji

Miestų zonų ribas, rinkliavos dydžius ir kainos skaičiavimo tikslumą sužinokite UNIPARK žemėlapyje arba mobiliojoje UNIPARK programėlėje.

Parkuokitės UNIPARK aikštelėse ir zonose visoje Lietuvoje

UNIPARK siūlo stovėjimą trumpalaikio ir ilgalaikio parkavimo aikštelėse ir zonose visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Trakuose, Marijampolėje, Druskininkuose, Alytuje ir Vilniaus (VNO), Kauno (KUN) bei Palangos (PLQ) oro uostuose. Siūlome dvi skirtingas parkavimo aikštelių rūšis, kurioms taikomos skirtingos taisyklės ir atsiskaitymas už parkavimą: uždaros parkavimo aikštelės ir parkavimo zonos.

 

Uždaros parkavimo aikštelės

Parkavimo aikštelėse automobilių parkavimas yra automatizuotas, o įvažiavimuose ir išvažiavimuose dažniausiai įrengti barjerai. Su vaizdo stebėjimo kameromis susieta programinė įranga fiksuoja automobilių kiekį, apskaičiuoja jų praleistą laiką bei mokėtiną sumą už parkavimą.

Uždarose UNIPARK aikštelėse nereikia pradėti stovėjimo programėlėje. Kai įvažiuojate į aikštelę, nuskaitomi automobilio valstybiniai numeriai ir parkavimas pradedamas automatiškai. Jums nereikia rinktis parkavimo zonos ar nustatyti stovėjimo trukmės, nes parkavimo sistema jas identifikuoja už jus, lieka tik apmokėti prieš išvažiuojant.

 

Parkavimo zonos

Parkavimo zonose automobilių parkavimo taisyklės yra apibrėžtos kelio ženklais, o parkavimo taisyklių laikymąsi fiksuoja išmanios kameros arba kontrolieriai. Parkavimo zonose nėra įvažiavimo ar išvažiavimo ribojančių barjerų.

Prisiparkavus tokio tipo aikštelėje reikia nedelsiant aktyvuoti parkavimą, o išvažiuojant – išjungti parkavimo paslaugą.

Įkraukite elektromobilį įkrovimo stotelėse

Įkraukite elektromobilį su mobiliąja UNIPARK programėle 180+ įkrovimo vietų visoje Lietuvoje! Su programėle galite įsikrauti UNIPARK ir „Inbalance Grid“ įkrovimo stotelėse.

 

Kaip naudotis įkrovimo stotele?

 1. Prijunkite elektromobilį prie bet kurio laisvo įkrovimo lizdo.
 2. Programėlėje paspauskite ĮKRAUTI ir patvirtinkite įkrovimo lizdą, prie kurio prijungėte elektromobilį.
 3. Įsitikinkite, kad įkrovimo stotelė bei elektromobilis indikuoja sėkmingai pradėtą įkrovimą.
 4. Norėdami baigti įkrovimą spauskite STOP. Programėlė apskaičiuos suvartotą elektros energijos kiekį (kWh) ir mokėtiną sumą.
 5. Pasirodžius mokėtinai sumai neištraukus laido sumokėkite už įkrovimo paslaugą per 15 min. paspaudus APMOKĖTI.
 6. Apmokėjus galite ištraukti įkrovimo laidą iš elektromobilio nemokamai per 15 min.

 

UNIPARK įkrovimo vietose galite rezervuoti įkrovimo prieigą. Paspaudus mygtuką REZERVUOTI, rezervacija saugoma 15 min. Per nurodytą laiką prijunkite elektromobilį prie laisvo įkrovimo lizdo. Nepradėjus įkrovimo, rezervacija automatiškai atšaukiama. „Inbalance Grid“ įkrovimo vietose rezervacija netaikoma.

Įvažiavimo į Neringą bilietas

Važiuojate į Neringą? Įsigykite įvažiavimo į Nidą bilietą visus metus per mobiliąją programėlę. Norint įsigyti, spauskite paslaugų mygtuką ir pasirinkite „Įvažiavimo į Neringą bilietas“ arba ieškokite lapelio ikonos žemėlapyje, Neringoje. Programėle pirkti bilietai galioja Alksnynės kontrolės poste. Įvažiavimo į Nidą (Neringą) bilietai galioja tik pasirinktu laikotarpiu. Jei šį laikotarpį bilietai nėra panaudojami, juos perkelti į ateinančius metus galimybės nėra.

 

Kaip veikia sistema:

 • Nusipirkus įvažiavimo bilietą, visa užsakymo informacija yra perduodama į kontrolės postą.
 • Privažiavę kontrolės postą, sustokite prie STOP linijos, palaukite, kol kamera nuskaitys transporto priemonės numerį ir barjeras pakils automatiškai. Papildomai mokėti kasoje nereikia.

Atsiliepimai

Marius

5 / 5

Labai patogi programėlė, jokių problemų su apmokėjimu, labai patinka, kad galima apmokėti su telefoninio ryšio operatoriumi.

2024-05-03

Alius

5 / 5
Programėlė veikia puikiai, iškilusius nesklandumus personalas išsprendžia greitai ir sąžiningai.
2024-03-07

Tomas

5 / 5

Klientų aptarnavimo specialistas buvo labai malonus, supratingas, kompetentingas ir naudingas!

2024-01-08

Laura

5 / 5

Labai patogus apps’as. Nereikia sukti galvos, kur parkomatą rasti. Rodoma tiksli vieta, galimybė pridėti kelis automobilius.

2023-10-06

Išmanūs žmonės yra ramūs, nes naudoja UNIPARK

Nežaiskite slėpynių su parkomatu ir už parkavimą atsiskaitykite išmaniai. UNIPARK programėlė užtikrina greitą ir patogų atsiskaitymą už parkavimą – daugiau laiko jūsų dienai, mažiau rūpesčių dėl parkavimo. Patogiai apmokėkite už parkavimą aikštelėse ir miesto zonose visoje Lietuvoje.