Norint dalyvauti mūsų lojalumo programoje, kviečiame užsiregistruoti ir susikurti asmeninę paskyrą mūsų internetinėje svetainėje https://unipark.shop/. Registracija yra nemokama ir greita, o užsiregistravę unipark.shop galėsite pasinaudoti puikiais pasiūlymais ir gauti asmenines lojalumo nuolaidas parkavimui Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose už tai, kad savo kelionių metu renkatės mus!

Užsiregistravę unipark.shop klientai po pirmo užsakymo pradės savo kelionę lojalumo programoje, kuri veiks taip:

  • Antrasis užsakymas – 8% nuolaida: kai klientas padaro antrą užsakymą po registracijos, jam suteikiama 8% nuolaida nuo viso užsakymo sumos.
  • Trečiasis užsakymas – 10% nuolaida: padarius trečią užsakymą, klientas jau gauna 10% nuolaidą nuo viso užsakymo sumos.
  • Ketvirtasis užsakymas – 12% nuolaida: kai klientas daro ketvirtą užsakymą, jo nuolaida padidėja iki 12% nuo viso užsakymo sumos.
  • Penktasis užsakymas – 14% nuolaidą: po penkto užsakymo klientas jau gaus 14% nuolaida nuo visos užsakymo sumos.
  • Nuo šeštojo užsakymo – didžiausia 16% nuolaida: kai klientas pasiekia šeštą užsakymą, jis pasiekia didžiausią lojalumo programos nuolaidą – 16% nuo viso užsakymo sumos.

Lojalumo programos nuolaidos yra taikomos ilgalaikiam parkavimui Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų aikštelėse bei prisitaiko automatiškai kiekvieno užsakymo metu – jums užtenka tik užsiregistruoti! Pritaikytą nuolaidą bei jos dydį matysite paskutiniame užsakymo žingsnyje. Plačiau apie skirtingas UNIPARK parkavimo aikšteles, stovėjimo vietų skaičių, elektromobilių įkrovimo stoteles ir kainas skaitykite straipsniuose apie parkavimą Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Dėkojame, kad vairą sukate į UNIPARK!